بحث كردن تخصصی نوزاد خودکشی زاهدان

بحث كردن: تخصصی نوزاد خودکشی زاهدان تحقیقات اختلافات اختلافات خانوادگی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار اجتماعی آخرین خبرها از پارامترهای بنزین پایتخت کشور عزیزمان ایران

مدیرکل پایش فراگیر شرکت حفاظت محیط زیست با اشاره به اوضاع پارامترهای بنزین پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد و گفت: میزان بنزن و آروماتیک‌ بنزین در کل شهر پایتخ

آخرین خبرها از پارامترهای بنزین پایتخت کشور عزیزمان ایران

آخرین خبرها از پارامترهای بنزین تهران

عبارات مهم : ایران

مدیرکل پایش فراگیر شرکت حفاظت محیط زیست با اشاره به اوضاع پارامترهای بنزین پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد و گفت: میزان بنزن و آروماتیک بنزین در کل شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران زیر حد استاندارد بوده هست.

شینا انصاری در گفت وگو با ایسنا، در ابتدای آبان ماه ۹۶ از ۴۵ جایگاه عرضه سوخت کلانشهر پایتخت کشور عزیزمان ایران نمونه برداری کردیم، گفت: تلاش کردیم این نمونه برداری ها، پراکنش مناسبی داشته باشد وجهات چهارگانه را در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در بربگیرد.

وی ادامه داد: بر اساس این اندازه گیری ها بالاترین میزان بنزن در نمونه های بنزین پایش شده، عدد ۱.۵۴ درصد بود درحالی که استاندارد بنزن یک درصد حجمی هست، همچنین در پارامتر آروماتیک بالاترین عدد ۵۸ درصد بود که باید ۳۵ درصد باشد.

آخرین خبرها از پارامترهای بنزین پایتخت کشور عزیزمان ایران

میانگین بنزن و آروماتیک بنزین پایتخت کشور عزیزمان ایران زیر حد استاندارد است

مدیرکل پایش فراگیر شرکت حفاظت محیط زیست با تاکید بر اینکه میانگین عددهای به دست آمده در این پایش به زیر استاندار می رسد، تصریح کرد: با جمع کلیه اعداد به دست آمده در نمونه ها و میانگین گیری آن ها می بینیم که میزان بنزن به ۹۵ صدم درصد حجمی و میزان آروماتیک به ۳۳.۶۸ درصد، یعنی زیر حد استاندارد می رسد.

مدیرکل پایش فراگیر شرکت حفاظت محیط زیست با اشاره به اوضاع پارامترهای بنزین پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد و گفت: میزان بنزن و آروماتیک‌ بنزین در کل شهر پایتخ

در همه جایگاه ها باید میزان بنزن به زیر یک درصد و میزان آروماتیک به زیر ۳۵ درصد برسد

انصاری با اشاره به اصلاح کیفیت بنزین پایتخت نسبت به سال های گذشته اظهار کرد: هنگامی که سوخت پایتخت کشور عزیزمان ایران با سال های ۸۹، ۹۰ و ۹۱ مقایسه می شود، به این نتیجه می رسیم که در آن وقت میزان بنزن بنزین پایتخت کشور عزیزمان ایران شش برابر حد مجاز و حدود ۶ درصد حجمی سوخت بود ولی خوشبختانه در حال حاضر کیفیت بنزین اصلاح پیدا کرده است البته واضح است که در همه جایگاه ها باید میزان بنزن سوخت به زیر یک درصد و میزان آروماتیک ها به زیر ۳۵ درصد برسد.

وی بیان اینکه از سال ۹۳ با ایجاد حساسیت روی بنزین پتروشیمی و مصوبه هیات دولت در زمینه پایش سوخت توزیعی، دستگاه هایی جهت پایش پارامترهای بنزین خریداری شد، گفت: این دستگاه ها که قیمت میلیاردی دارند جهت پنج کلانشهر تهران، کرج،تبریز، اصفهان و اهواز خریداری شد و در حال حاضر پایش سوخت در این استان ها انجام می شود.

آخرین خبرها از پارامترهای بنزین پایتخت کشور عزیزمان ایران

حضور جدی دانشگاه ها در پایش کیفیت سوخت کشور

مدیرکل پایش فراگیر شرکت حفاظت محیط زیست در ادامه با تاکید بر برنامه شرکت جهت برون سپاری پایش کیفیت سوخت در کشور اظهار کرد: قرار شده است پایش بنزین پایتخت کشور عزیزمان ایران و البرز را به یکی از دانشگاه های پایتخت که توانمندی خوبی از لحاظ تجهیزات و پرسنل دارد؛ واگذار شود.

مدیرکل پایش فراگیر شرکت حفاظت محیط زیست با اشاره به اوضاع پارامترهای بنزین پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد و گفت: میزان بنزن و آروماتیک‌ بنزین در کل شهر پایتخ

به گفته انصاری تا آخر امسال قرارداد با این دانشگاه نهایی می شود و اندازه گیری پارامترهای سوخت توزیعی پایتخت کشور عزیزمان ایران و البرز جهت یک فصل و در ۸۰ جایگاه انجام خواهد شد و در صورت تزریق منابع مالی تازه می توانی قراردادمان را تمدید کنیم.

وی در آخر تاکید کرد: برنامه بعدی شرکت حفاظت محیط زیست این است که در سال تازه با جلب همکاری دانشگاه های اصفهان، مشهد، شیراز و اهواز پایش سوخت را برون سپاری کند تا نظارت جامعی روی کیفیت سوخت توزیعی داشته باشیم.

آخرین خبرها از پارامترهای بنزین پایتخت کشور عزیزمان ایران

به گزارش ایسنا، کیفیت بنزین پایتخت کشور عزیزمان ایران از آن دست موضوعاتی است که شک و شبهه های فراوانی به آن وارد می شود. در حال حاضر نیز با اینکه شرکت حفاظت محیط زیست کیفیت بنزین توزیعی در پایتخت کشور عزیزمان ایران را تا حدی قابل قبول اعلام می کند ولی چندی پیش انتشار گزارش پایش بنزین پایتخت کشور عزیزمان ایران از سوی شرکت کنترل کیفیت هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران ابهامات بسیاری ایجاد کرد. بر اساس این گزارش بنزن و گوگرد بنزین پایتخت کشور عزیزمان ایران بالاتر از حد استاندارد اعلام شد.

اواخر مهرماه امسال وحید حسینی – مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران – در مورد نتیجه های آنالیز سوخت بنزین اظهار کرده بود: در پروژه آنالیز سوخت بنزین تابستان سال ۱۳۹۶، تعداد ۱۰ نمونه سوخت بنزین با نمونه برداری مستقیم بنزین یورو ۴ و بنزین سوپر از ۵ جایگاه های سوخت رسانی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران مشمول بر سهروردی بعد از بهشتی، مفتح، شریعتی سر بهار، شریعتی معلم و خرمشهر جمع آوری و جهت آنالیز به یک آزمایشگاه داخلی معتبر فرستاده شد. نتیجه های این بررسی نشان می دهد سوخت بنزین عرضه شده است در این جایگاه ها عدد اکتان پایینی دارد، ولی میزان گوگرد و بنزن آن از حد استاندارد زیاد هست. علاوه بر این همه نمونه های آزمون شده است نشان می دهند که گوگرد بنزین های یورو۴ زیاد از محتوای گوگرد بنزین های سوپر است.

واژه های کلیدی: ایران | بنزین | استاندارد | هوای پایتخت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs