بحث كردن تخصصی نوزاد خودکشی زاهدان

بحث كردن: تخصصی نوزاد خودکشی زاهدان تحقیقات اختلافات اختلافات خانوادگی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث زن کودک‌‌ربا یک ساعت بعد از دزدیدن دختر ۶ ساله دستگیر شد

زن جوان که بعد از ربودن دختر 6 ساله قصد خروج از شهر را داشت با هوشیاری مأموران پلیس بازداشت شد.

زن کودک ربا یک ساعت بعد از دزدیدن دختر ۶ ساله دستگیر شد

عبارات مهم : گالیکش

زن جوان که بعد از ربودن دختر 6 ساله قصد خروج از شهر را داشت با هوشیاری مأموران پلیس بازداشت شد.

کشور عزیزمان ایران نوشت: ردیابی جهت دستگیری زن کودک ربا به دنبال مراجعه پدر و مادر دخترکی به مأموران پلیس شهرستان گالیکش آغازشد.بنا بر این گزارش، والدین کودک در حالی که دلواپس و مضطرب بودند با مراجعه به پلیس اعلام کردند فرزندشان از برابر در مسجد امام حسین(ع) ربوده شده است است.

با توجه به اطلاعاتی که چند نفر از شاهدان و حاضران در مراسم عزاداری در اختیار مأموران قرار دادند، ردپای زن جوانی در این ماجرا به دست آمد.بدین ترتیب تجسس های گسترده در این باره شروع شده است و به دستور فرمانده انتظامی شهرستان، تمامی راه های خروجی شهر تحت مواظبت و کنترل پلیس درآمد.در حالی که ساعتی از ماجرای ربودن کودک 6 ساله می گذشت مأموران در بازرسی یک ماشین موفق به شناسایی زن کودک ربا و بازداشت او شدند.

زن کودک‌‌ربا یک ساعت بعد از دزدیدن دختر ۶ ساله دستگیر شد

سرگرد علی تجری فرمانده منطقه انتظامی گالیکش در این باره به خبرنگار ما گفت: ساعت 22 شب تاسوعای حسینی، مأموران گشت نیروی انتظامی شهرستان گالیکش ازماجرای ربوده شدن دختر فرزند 6 ساله مطلع شدند. نیم ساعت بعد از اعلام ماجرا، هنگامی که این زن قصد خروج از ضلع غربی شهرستان گالیکش را داشت در محدوده روستای «اسلام آباد» دستگیر شد که تحقیقات تخصصی از او ادامه دارد.

واژه های کلیدی: گالیکش | انتظامی | دستگیری | دزدیدن دختر | نیروی انتظامی | فرمانده انتظامی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs