بحث كردن تخصصی نوزاد خودکشی زاهدان

بحث كردن: تخصصی نوزاد خودکشی زاهدان تحقیقات اختلافات اختلافات خانوادگی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث محاکمه مجدد مرد طلافروشی که بخاطر اختلاف مالی،دست به قتل زد

23 شهریور سال 92 به‌دنبال تیراندازی مرگبار در خیابان دماوند پایتخت کشور عزیزمان ایران کارآگاهان جنایی در محل که یک شرکت شخصی بود حضور یافتند و با جسد پسر جوانی

محاکمه مجدد مرد طلافروشی که بخاطر اختلاف مالی،دست به قتل زد

عبارات مهم : اسلحه

23 شهریور سال 92 به دنبال تیراندازی مرگبار در خیابان دماوند پایتخت کشور عزیزمان ایران کارآگاهان جنایی در محل که یک شرکت شخصی بود حضور یافتند و با جسد پسر جوانی به نام فرید روبه رو شدند.

به گزارش کشور عزیزمان ایران ؛وی که با شلیک گلوله به قتل رسیده بود با دستور بازپرس کشیک قتل به پزشکی قانونی انتقال یافته و در جریان تحقیقات مشخص شد عامل این جنایت فردی به نام ناصر است که شب اتفاق به محل جنایت آمده و بعد از درگیری با فرید وی را با شلیک گلوله کشته و از محل گریخته است.

کارآگاهان جنایی رد متهم فراری را در هتلی در شهر اردبیل پیدا کردند. بلافاصله تیمی از کارآگاهان راهی مخفیگاه متهم شده است واو را دستگیر کردند.

محاکمه مجدد مرد طلافروشی که بخاطر اختلاف مالی،دست به قتل زد

ناصر بعد از انتقال به اداره آگاهی به ارتکاب این جنایت اعتراف کرد و گفت: شب اتفاق فرید و دوستش یکی از دوستان مرا کتک زده بودند و من هم جهت انتقام به آنجا رفتم ولی چهار نفر با قمه به طرفم حمله کردند و من نیز جهت دفاع از خودم مجبور به تیراندازی شدم.

ناصر در ادامه گفت: من طلافروش بودم و از مردی به نام مهران طلب داشتم ولی او نه تنها پولم را نداد بلکه یکی از دوستانم را نیز با چاقو مجروح کرد. هنگامی که متوجه ماجرا شدم با اسلحه ای که داشتم به آنجا رفتم. دو تیر هوایی شلیک کردم تا آنها را بترسانم. در این میان گلوله ای به مقتول اصابت کرد. من مقتول (فرید) را نمی شناختم و هیچ اختلافی با او نداشتم. به خاطر همین، انگیزه ای جهت قتل وجود نداشت. بعد از قتل شناسنامه ای جعل کرده و به سرعین اردبیل رفتم که آنجا دستگیر شدم.

23 شهریور سال 92 به‌دنبال تیراندازی مرگبار در خیابان دماوند پایتخت کشور عزیزمان ایران کارآگاهان جنایی در محل که یک شرکت شخصی بود حضور یافتند و با جسد پسر جوانی

این متهم بعد از محاکمه به قصاص محکوم شد ولی این حکم با مهر تأیید قضات دیوانعالی روبه رو نشد. جهت همین بار دیگر ناصر صبح دیروز از زندان به شعبه دوم دادگاه کیفری به ریاست قاضی محسن زالی و با حضورقاضی حسن محمدی – مستشار دادگاه – پای میز محاکمه ایستاد. در ابتدای جلسه اولیای دم خواستار قصاص متهم شدند.

سپس متهم در جایگاه قرار داده شد و درحالی که قتل فرید را پذیرفت گفت: من قبول دارم که با شلیک اسلحه من کشته شد ولی باور کنید من قصد کشتن او را نداشتم اصلاً هیچ خصومتی با او نداشتم واصلا نمی دانستم او بالای پله ها ایستاده است.

وقتی دستم روی ماشه قرار داده شد از مسلح کردن اسلحه اطلاعی نداشتم ونمی دانستم هنگامی که انگشتم روی ماشه است گلوله شلیک خواهد شد. من ناخواسته و بدون اینکه بخواهم شلیک کردم و باعث فوت مقتول شدم.

محاکمه مجدد مرد طلافروشی که بخاطر اختلاف مالی،دست به قتل زد

پس از آخر بیانات متهم قضات جهت صدور حکم وارد شور شدند.

واژه های کلیدی: اسلحه | جنایت | گلوله | انتقال | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs