بحث كردن تخصصی نوزاد خودکشی زاهدان

بحث كردن: تخصصی نوزاد خودکشی زاهدان تحقیقات اختلافات اختلافات خانوادگی اخبار حوادث

جهت سوپرجام اعتراض کردیم، اسنادش موجود است / موضع رسمی استقلال

علی خطیر در گفت‌وگو با رادیو ورزش از ارسال اعتراض به نتیجه سوپرجام به فدراسیون فوتبال خبر داد.  موضع رسمی استقلال: جهت سوپرجام اعتراض کردیم..

ادامه مطلب

بازیکنانم مجبور باشند به سربازی بروند، من نیستم / کی‌روش

کارلوس کی‌روش تأکید کرده یکی از شروطش جهت ماندن در کشور عزیزمان ایران حل پرسشها بازیکنان سرباز هست. او قبل از ترک پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: «بعد از اینکه د ..

ادامه مطلب

حمله به دستیار برانکو ، اتفاق عجیب در رختکن پرسپولیس بعد از مراسم خوش حالی قهرمانی

به گزارش خبرآنلاین؛ پرسپولیس لیگ هفدهم را هم مثل لیگ شانزدهم با قهرمانی به آخر رساند. آنها اگر کمی خوش شانس بودند می توانستند لیگ پانزدهم را هم به عنوان ق..

ادامه مطلب

مورینیو یکی از عالی ترین مربیان دنیا است / پوچتینو

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، دو تیم منچستریونایتد و تاتنهام فردا در دیداری حساس در نیمه نهایی جام حذفی انگلیس در ومبلی برابر هم به میدان می ..

ادامه مطلب

وزارت ورزش و جوانان خبر ممنوعیت عکس‌برداری از ورزش زنان را تکذیب کرد

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان خبر ممنوعیت عکس‌برداری از ورزش زنان را تکذیب کرد. وزارت ورزش و جوانان خبر ممنوعیت ..

ادامه مطلب

بیانیه کلوب تراکتورسازی راجع به جانشین گل‌محمدی

باشگاه تراکتورسازی هر گونه مذاکره با گزینه‌های داخلی جهت جانشینی یحیی گل‌محمدی را تکذیب کرد.  بیانیه کلوب تراکتورسازی راجع به جانشین گل ..

ادامه مطلب

عکس ، تمرینات مسی ایرانی زیر نظر قوچان نژاد

به گزارش جام جم آنلاین، رضا پرستش پسر 25 ساله ایرانی که شباهت بیش از اندازه اش به مسی باعث شهرت جهانی وی شده است است بعد از بازی در فیلم ، سفر به چند ..

ادامه مطلب

آماده‌ام و مشکلی جهت همراهی تیمم ندارم / قوچان‌نژاد

مهاجم ایرانی هیرنفین راجع به آمادگی خود و تیمش قبل از شروع لیگ هلند به صحبت پرداخت.  قوچان نژاد: آماده ام و مشکلی جهت همراهی تیمم ندارم ..

ادامه مطلب